Важливо Україна

Зеленський: Протягом доби нардепи та олігархи, які влетіли вчора, мають повернутися в Україну

Президент Володимир Зеленський звернувся до нардепів та олігархів, які вибули з України, щоб ті протягом 24 годин повернулися назад у цей вирішальний момент. Сам глава держави повідомив, що його родина у Києві.

Про це президент заявив сьогодні, 14 лютого, під час прес-конференції із канцлером Німеччини Олафом Шольцем.

“Моя сім’я завжди зі мною, завжди з Україною. І це без пафосу. Я президент, моя дружина – перша леді, має показувати своїм прикладом, як треба поводитися.

Це не обов’язково для решти, але я вважаю, що це принципова річ, дуже важлива для держави, для суспільства.

Щодо бізнесменів… Ви сказали, до речі, 30 чартерів лише вчора (13 лютого – ред.). Це говорить про те, що маємо багату країну. Головне, щоб вони порожніми вилітали, а не вивозили щось із України.

Люди, які перебувають за кордоном, депутати різних партій… Ми повинні давати їм сигнал від держави, Верховної Ради, спікера, я від себе особисто хотів би їх попросити, щоб упродовж 24 годин вони все ж таки повернулися до країни. Вважаю, що вони мають повернутися.

Інакше треба робити нам усім, як державі та керівництву, робити серйозні висновки. І, повірте, ми їх зробимо.

Він також звернувся до олігархів, зазначивши, що держава не впливатиме на бізнес, але вважає, що ті мають повернутися до підприємств та своїх співробітників.

Нагадаємо, 13 лютого з Києва вилетіло близько 20 чартерів та приватних літаків. Як повідомили столичні ЗМІ, це українські олігархи та бізнесмени залишають Україну.

Джерело: niknews.mk.ua