Новини

Столична група ромів організувала потужну контрабанду наркотиків через сепаратистів ДНР

Нещодавно вже повідомлялись факти, що в столиці орудує потужна організована злочинна група ромів, більше того, сімейний клан по торгівлі наркотиками в масштабних розмірах.

Перевіривши інформацію, віднайшлися ДУЖЕ цікаві факти. Забігаючи наперед, в підтвердження, що це не фейк, днями СБУ таки накрили цю групу ромів, піймавши їх «на гарячому» з кілограмами білосніжного порошку. (Джерело: офіційний YouTube-канал СБУ України).

Однак, є один нюанс, про який правоохоронці не говорять, або не знають. Затримано у цій справі лише кілька осіб, а за нашою перевіреною інформацією, до наркобізнесу, який працює на сепаратистів ДНР, належить цілий клан родини ромів – Дьоміних, а саме: Конденко Михайло Васильович, Дьоміна Людмила Георгіївна, Кулагін Михайло Ігорович, Кулагін Антон Ігорович, Дьоміна Алла та Альона Михайлівни (сестри), Толмачов Яниш В’ячеславович, Петросян Артур Нерсерович, Петросян Григорій Нерсерович, Шинкарчук Вероніка.

                                                        Антон Кулагін

Головним організатором незаконного збуту наркотичних засобів на територію ДНР та країн Близького Сходу є батько Дьоміної Алли Михайлівни – Конденко Микола Цинович.

СВ Солом’янського УП ГУНП у м. Києві вже здійснювалось досудове розслідування за № ЄРДР №12020100090006027 від 25 грудня 2020 року. Проте, родина Дьоміних так посадила правоохоронців на грошовий потік, що останні вже протягом кількох років святкують із ромами усі свята у них вдома.

Про це свідчать відомості останнього кримінального провадження щодо вказаних ромів у Солом’янському УП ГУНП, яку Солом’янська поліція, а саме слідчий Іван Дулкай закрили за 20 000 долларів США.

За інформацією джерел, усі грошові кошти від реалізації наркотичних засобів зараховувались безпосередньо на банківські картки Дьоміної Алли в національній та іноземній валюті.

Так, з метою відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом родина Дьоміних в особі їх дядька Конденко Михайла Васильовича та сестер Дьоміних створили громадську організацію ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЦЕНТР ОБ’ЄДНАННЯ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ РОМІВ». Код ЄДРПОУ 34543989. Згідно Державного реєстру юридичних осіб, засновниками ГО стали й інші члени родини Дьоміних.

За інформацією, усі ці люди є організованою злочинною групою по розповсюдженню наркотиків в особливо великих розмірах. Зараз вони шаленими темпами збагатились, купують нерухомість в Одесі, оскільки там вже домовились із поліцією також.

Зазначу, що за результатами перевірки Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відомості про здійснення підприємницької діяльності будь-кого із зазначених членів родини Дьоміних – відсутні. А це свідчить про те, що публічна діяльність Дьоміної Алли Михайлівни щодо надання послуг з магії, інших ритуальних послуг та гадання на картах є незаконною.

Так, в соціальних мережах так звана «гадалка» активно рекламує свою діяльність з послуг, які коштують чималих грошей. Звісно, що податки з доходу вона до бюджету не сплачує, а це крім кваліфікації шахрайства, ще й ст.212 КК Україні про ухилення від сплати податків.

                                         Алла Дьоміна

Знайти в мережі «Інстаграм» гадалку можна під нік-неймом @gadaniealla. А також на порталі «ylink.me» під ніком «gadaniealla». Разом з тим, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, відомості про здійснення підприємницької діяльності Дьоміною Аллою Михайлівною відсутні.

Крім того, з інформованих джерел стало відомо, що Дьоміна Алла Михайлівна 23.05.1985 року народження, крім ритуальних послуг та магії є правою рукою батька по збуту і розповсюдженню наркотичних засобів на територію ДНР.

Вже відомо про десятки ошуканих людей ворожкою Дьоміною Аллою, яка шляхом шахрайства за послуги гадання витягла з клієнтів сотні тисяч доларів.

То ж будемо пильно спостерігати за розвитком подій, як працівники СБУ доведуть цю гучну справу до суду або ні. Наше око буде гострим!

Іван Сергієнко

 

Джерело: www.sovisti.net