Важливо Україна

Гороскоп на 1 липня

Четвер, 1 липня, принесе Тельцям гроші і дорогу, Близнюки займатимуться розслаблюючими справами, а Дів чекає велике навантаження на роботі. Перед Скорпіонами відкриються нові можливості, а Риби зіткнуться з фінансовими неприємностями.

Тарологиня і прогнозистка Ольга Соломка ексклюзивно для OBOZREVATEL склала прогноз на картах таро для всіх знаків зодіаку на 1 липня.

Овен

Дуже різноплановий день. Нині ви знаходите час і для активної роботи, і для зібрань та обговорення важливих тем, і для того, щоб розслабитися і відпочити десь у тихому місці.

Телець

Гроші покличуть в дорогу. Чи то ви на заробітки десь вирушите, чи потрібно буде за якоюсь сумою з’їздити, але ви сьогодні маєте кудись вирушити, а в результаті повернетесь із фінансами та новими враженнями.

Близнюки

Не надто активний день, ви ніби робите паузу на сьогодні. Ви можете займатися різними дурницями та приємними розслаблюючими справами – мріяти, гуляти, медитувати, планувати, чогось чи когось очікувати.

Рак

Можуть бути невеликі фінансові надходження від приватної практики чи невеликого бізнесу. А загалом цього дня ви будете трохи працювати, трохи розважатись і в цілому досить продуктивно проводити час.

Лев

Розумний підхід до будь-якої справи ще нікому не завадив. От і сьогодні вам варто сто разів все перевірити, проаналізувати, зважити і підрахувати вигоди та недоліки того, що ви замислили. А вже потім розпочинати діяльність.

Діва

Навантаження буде надзвичайним – ви ледве-ледве впораєтеся із тим обсягом роботи, що на вас звалився, а якщо додати ще й те, що ви самі собі запланували, то день обіцяє бути дуже насиченим.

Терези

Це може бути дуже сімейним періодом, коли ваша родина перебуває поряд із вами і ви усвідомлюєте, наскільки ви щаслива та успішна людина. А відпочинок з родиною обіцяє бути веселим та безтурботним.

Скорпіон

Перспективи, що перед вами відкриваються, надзвичайно привабливі, ви можете опинитися в успішній та відомій компанії, серед позитивних людей, які ладні перевернути цей світ з ніг на голову. В позитивному смислі.

Стрілець

Незважаючи на те, що ви спокійно і впевнено виконуєте свою роботу, маєте шанс отримати свої десять хвилин слави, оскільки ви найкращі у своїй галузі, і це буде неодноразово помічено і відзначено.

Козеріг

Активний день, коли ніщо не може вас зупинити і ви готові ну будь-які безумства для того, щоб досягти своїх планів чи бажань. Гарний час для того, щоб розпочати новий проект.

Водолій

Надходять цікаві відомості, що стосуються вашої роботи та вашого просування кар’єрними сходами. Вони дають вам надію на те, що невдовзі вам вдасться обійняти нову посаду.

Риби

У вас зараз не надто вдалий фінансову період, грошей може бути недостатньо для якихось ваших потреб. Але сьогодні можете розраховувати на грошову підтримку від людей, які самі пройшли через такі ж обставини, що і ви.

https://uazmi.org/