Новини

Депутати Смешка “Сила і Честь” не поділили 60 кг риби. Побили людину.

Доброго дня , громадо!
Так, як і обіцяв , коротко розповім, що сталося в ніч на 8 квітня.
До мене зателефонував Антонець Андрій близько дев’ятої вечора і повідомив, що його спинила патрульна машина .( причина- не горіла одна фара) Після чого був складений протокол. Разом з патрульною машиною приїхав і Кушніра Валентин Миколайович із групою людей.
Вони зробили поверхневий огляд машини і помітили, що в кузові стоїть пів ящика риби. Це і стало в подальшому причиною конфлікту.
Кушнір вимагав від патрульних затримати авто,а ті йому пояснили, що немає складу злочину. У машині, окрім риби, не було ніяких заборонених знарядь лову. Риба була придбана для власних потреб. Інцидент відбувався біля Андрушок, за 10 км від Кушнірового ставка.
Поліція поїхала, Андрій також. Коли він їхав, то ми говорили по телефону. Через певний час Андрій попросив моєї допомоги і в цей момент зв’язок пропав.
Я приїхав приблизно через 15 хв. І побачив жах.
Антонець стояв на колінах в оточенні чотирьох осіб. У Кушніра В. М в руках був пристрій, схожий на пістолет, приставлений Андрію до голови. В цей час Кушнір М. В та Тугай С. знімали це знущання та побиття на телефони. Дана подія відбувалася біля повороту на Красногірку.
Після того як я зупинився, та вийшов з машини мені погрожуючи, наказали їхати на ставок . Після цього ми рушили однією колоною.
Поки ми їхали я здійснив дзвінки на 102 та до Сидорчука, попросивши допомогти. В цей момент біля нього стояла патрульна машина, яку я теж попросив дочекатися.
Після того, як ми приїхали Кушнір В. повідомив, що всі чекають рибоохорону і власним ключем відкрив будку, де лежали підготовлені сітки і ящик з рибою, плюс дістали рибу( куплену) з машини Андрія.
Коли приїхали слідчі, то Андрій пояснив, що його побили, і погрожуючи зброєю привезли на даний водний об’єкт. Після допиту та по прибуттю рибоохорони Антонця забрала швидка.
Рибоохорона склала протокол зі слів очевидців, а саме Кушніра Валентин Миколайович, Кушнір Микола Валентиноавич, та Тугай Сергій Олександрович.. Саме ці особи поки били Андрія , за 10-15 км. від Харліївки, одночасно бачили як Андрій ставить сітки разом з Ярославом. Хочу зазначити, що по даному факту буде порушено кримінальну справу і про її хід ми будемо вас інформувати. В рамках досудового розслідування багато не можу говорити.
Та на сьогодні у Андрія численні садини та гіматоми, тріщини двох ребер та частково втрачений зір. Чомусь про ці факти забув згадати кримінальний авторитет Кушнір В.М.
Я думаю, що потрібно згадати усіх “героїв” цієї гоп компанії:
Кушнір В.М. притягувався по ст.309ч1 від 17.01.2007- 20.07.2010 р.
309ч1 від 17.01.2007 – 09.01.2014 р.
309ч1від 17.01.2007 – 24.04.2007 р.
Тугай С.О. на даний момент перебуває під слідством , як обвинувачений у нанесенні середньої тяжкості тілесних ушкоджень. Розгляд справи 13.04.2021р. Номер справи
288/ 1021/18
Місцевий активіст Краник( це той, що п’яний визивав рибоохорону) не так давно звільнився з місць позбавлення волі.
Кушнір Микола. та Дзігунов Михайло теж недалеко втекли.
Стосовно мене, то я буду йти по кримінальній справі, як свідок. А в протоколах рибоохорони про мене взагалі немає ні слова. Це лише буйна фантазія Кушніра В. М
Просто ця особа таким чином вирішує питання , тоді коли людей не можна купити . Я обов’язково висвітлю рішення суду по даній справі.
Також є 2 версія на сайті:

Вночі 9 квітня в Попільнянському районі Житомирщини затримали браконьєрів-рибалок. Ними виявились 2 місцевих депутати і начальник районної організації мисливців і рибалок. Про це повідомив представник «Стоп корупції» у Попільнінському районі Валентин Кушнір.

На Житомирщині затримали браконьєрів. Фото: Управління Рибгоспу Житомирщини

Інцидент стався на р. Кам`янка, поблизу с. Харліївка Попільнянського району Житомирської області. Любителів рибки вночі застукали на гарячому місцеві мешканці. Небайдужі селяни викликали слідчо-оперативну групу, екологів і рибінспекцію.

Та коли встановили особи порушників – громада здивувалась.

«Браконьєрами виявились депутати Попільнянської селищної ради Андрій Антонець (він – голова місцевого осередку партії «Сила і честь») і Євген Присяжнюк. Крім того, серед затриманих – начальник районної організації Українського товариства мисливців та рибалок Ярослав Сидорчук», – повідомив місцевий активіст “Стоп корупції” Валентин Кушнір.

Утрьох вони наловили 60 кілограмів риби на суму більш ніж 9000 грн!

Оперативна група рибоохоронного патруля Житомирщини виїхала на місце події. Увесь улов горе-рибалок і знаряддя незаконного вилову вилучили.

«Так, двоє громадян здійснювали вилов водних біоресурсів за допомогою заборонених знарядь лову – сіток (4 од., 240 метрів).

У такий спосіб їм вдалося виловити 60 кг риби: йорж – 90 екз., карась – 63 екз., окунь – 21 екз., щука – 13 екз., плітка – 6 екз. та короп – 4 екз. Збитки, завдані рибному господарству області, склали 9 112 грн.

На осіб оформлено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та рибу вилучено та опломбовано», – йдеться в офіційному повідомленні рибінспекції.

Крім того, на річці державні інспектори виявили ще 15  сіток загальною довжиною 970 метрів. Власника заборонених знарядь встановити не вдалося.