Важливо Україна

У США випробували нову вакцину від COVID-19: вона ефективна, безпечна, вигідніше Pfizer і Moderna

Регулюючі органи США досліджували вакцину від коронавируса Johnson & Johnson, визнавши її безпечною і ефективною Швидше за все препарат дозволять до використання на території Сполучених Штатів.

Це буде третя вакцина після Pfizer і Moderna, яка стане доступною в США. Однак, на відміну від перших двох, Johnson & Johnson не потрібно спеціальне охолодження для транспортування і зберігання. Крім того, досить лише одного уколу для повноцінного вакцинації. (При використанні Pfizer і Moderna потрібно робити по дві ін’єкції), повідомляє BBC.

Випробування показали, що препарат в цілому ефективна в запобіганні помірних і важких випадків COVID-19 на 66%. Проти найважчих випадків ефективність вакцини становить 85%.
У п’ятницю, 26 лютого, збереться зовнішній комітет експертів, щоб оцінити вакцину і дати рекомендації про те, чи слід давати їй схвалення.

Компанія-виробник вже заявила, що планує доставити в цілому 20 мільйонів доз до кінця березня відповідно до угоди про постачання в США 100 мільйонів доз до кінця червня.

https://telegraf.com.ua/