Новини

Зниження тарифу на електроенергію: Кабмін прийняв принципове рішення

Уряд вирішив, кому знизити тариф на електроенергію. Йдеться про людей, які використовують електроенергію для опалення будинків, розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль в своєму Telegram-каналі.

На засіданні уряду було винесено принципове рішення про те, що таким людям потрібно допомогти. Адже вони обладнали свої будинки електроопаленням ще тоді, коли тарифи на електроенергію були менше, і це було вигідно. Мова йде не про зниження тарифу на електроенергію як такого, а про виплату грошової допомоги на оплату спожитої електрики.

Зі скасуванням пільги на перші 100 кіловат і встановленням єдиного тарифу на електроенергію, платіжки українців відчутно зростуть, а для багатьох сімей і стануть непідйомними. Тому уряд вирішив допомогти тим сім’ям, у яких витрати на електроенергію будуть дуже високі через те, що нею опалюють будинки.

“Люди, які встановили собі електроопалення, отримають монетизувати компенсацію від держави в зв’язку з ростом ціни на електроенергію з 1 січня”, – повідомив прем’єр-міністр.