Важливо

Під Офісом президента активісти “відкрили” ресторан: Зеленському залишили столик (відео)

Під Офісом Зеленського в Києві ресторатори влаштували акцію простеста

Карантин в Україні через коронавірус супроводжується всілякими акціями протесту, які влаштовують підприємці та представники дрібного бізнесу, а також медики в різних містах. 2 травня в Києві під Офісом президента активісти “відкрили” цілий літній ресторан.

Перформанс-протест на Банковій влаштували ресторатори, які вимагають дозволити роботу літніх терас закладів харчування під час введених обмежувальних заходів.

На фото і відео з акції видно 15-20 розкладних столиків з “відвідувачами”. Учасники акції розставили їх згідно з вимогами про необхідну соціальну дистанцію. До питання про маски на обличчях не всі підійшли з належною серйозністю – деякі відмовилися від подібного захисту від вірусу.

Зазначимо, що в заході брали участь не тільки самі активісти, але й випадкові перехожі – людям пропонували підкріпитися безкоштовно, і чимало з них погоджувалися.

Дехто міг навіть залишити чайові київським активістам-рестораторам.

Протестувальники “забронювали” один зі столиків і для президента – залишили на ньому табличку з підписом “Зеленський О.В.” і ще пляшечку з антисептиком.