Важливо

Соловей: На прохання Зеленського Росія введе в Україні величезний військовий контингент

Російський політолог, професор Валерій Соловей вважає, що Кремль готує план захоплення України, який буде реалізований, як допомога Києву для боротьби з епідемією коронавируса.

Про це Соловей заявив в інтерв’ю на ютуб-каналі Марка Фейгіна.

«Можу з абсолютною впевненістю сказати, що Кремль не відмовився ні від одного зі своїх намірів ні щодо України ні щодо Білорусі ні щодо Прибалтики.

Як це виглядає з його точки зору. Вони чекають, поки епідемія спаде в Росії, імовірно це буде відбуватися на рубежі травня-червня. Але в цей час вона досягне пікових значень в Україні і в Білорусії. У Білорусії взагалі не борються з епідемією ніяк. Розрахунок на це, Я можу сказати, що попередня розвідка ведеться повним ходом. Неформальні контакти з українським керівництвом, з добре відомими людьми прекрасні. Це фактично дружні, з частиною білоруського істеблішменту теж.

Розрахунок на те, що Україна і Білорусія звернуться до Росії за братньою допомогою і братські вірусологи великими групами, набагато більшими, ніж зараз в Італії, а там саме військові вірусологи, під захистом солдатів попрямують в братську Україну, в братську Білорусію. І питання з Україною і Білоруссю буде вирішене влітку.

Я говорю це ось намір це як зараз виглядає цей план. Він модифікований, що стосується Європи теж все залишається в силі. Тим більше ситуації складається, як не можна

більш сприятливо Європа абсолютно не готова і навіть якщо епідемія піде на спад вона залишатиметься паралізованою.


Що стосується Сполучених Штатів тут новий дуже важливий елемент з’явився. Ви на все звернули увагу на інтенсивне телефонне спілкування Володимира Володимировича з Дональдом Фредовічем Трампом. Йшлося не тільки про нафту, хоча це було першочергово Йшлося про те, що Кремль готовий надати Трамуа допомога допомога під час президентської кампанії.

Ця допомога буде складу складатися в надання вбивчого компромату на сім’ю Байдена. Компромат буде отримано з України, він є. У відповідь, в якості подяки Сполучені Штати повинні всього лише робити одну маленьку річ. Заблокувати свою потенційну активність проти Росії, в тому випадку якщо вона перейде до активних дій на західному театрі. Так що той план який ми обговорювали стосовно рубежу лютого почала березні залишилося в силі повністю.

Ще раз підкреслю 2020 й рік – це з точки з точки зору дуже важливих особистісних індикаторів Володимира Володимировича це останній рік, коли цей план можна здійснити. І він дуже багато поставив. він душу вклав, якщо у нього звичайно душа є. Він вклав всю свою силу і енергію. Все що у нього замінюють душу він вклав в реалізацію цього плану. Я можу абсолютно впевнено сказати, що по відношенню до України і Білорусі програма-мінімум йде більш ніж успішно, це невидимо на поверхні, але вона реалізується вельми послідовно і крок за кроком », – зазначив Соловей.

Також, за словами російського політолога, фактична окупація України відбудеться на прохання президента України Володимира Зеленського, тому це не викличе нові міжнародні санкції щодо Росії.

«На прохання президента Зеленського Росія введе величезний контингент для запобігання гуманітарної катастрофи. На прохання законного українського керівництва. Йдеться тільки про це, що і міжнародне співтовариство зараз сприйме цей з розумінням і з вдячністю, що Росія бере цю місію на себе.

Те ж саме буде і з Білоруссю на прохання білоруського суспільства, а президент Лукашенко буде в цей момент лежати на лікарняному ліжку з коранавірусом, який він заперечує », – зазначив Соловей.