Важливо

Винуватцями спалаху COVID-19 в Першотравенську не є слухачі Біблійної школи, – ЗМІ

Стало відомо, що жінка з Новомосковська, яка відвідала Біблійну школу в Першотравенську, здорова коронавірусів.

Нагадаємо, в шахтарському містечку Першотравенську почався спалах COVID-19.

ЗМІ Першотравенська повідомили тоді, що носієм інфекції стала мешканка Новомосковська, яка прибула в Першотравенськ, для участі в щорічному семінарі Біблійної школи. Незважаючи на карантин, релігійна організація зібрала на захід кілька сотень людей.

Пізніше в місті один за одним почали виявляти нові випадки зараження коронавірусів.

 
Якщо Діагноз COVID-19 у мешканки Новомосковська не підтверджений, влади і медики задаються питанням: «Хто ж« нульовий »пацієнт в Першотравенську?».

Подробиці про ситуації, що склалася розповів сайт «Вести Тернівки».

6 квітня після присутності на заняттях в Біблійної школі церкви «Нове покоління» в Першотравенську мешканка Новомосковська потрапила в лікарню Дніпра з підозрою на коронавірус.

Після цього почалася паніка в Першотравенську. Більше 500 місцевих жителів були відправлені на самоізоляцію, у них взяли проби біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень. Поліція визначала контактних осіб в тому числі і за межами Першотравенська. На рівні області було прийнято рішення про ізоляцію міста.

Однак 11 квітня стало відомо, що діагноз коронавірус у слухачки Біблійної школи з Новомосковська не підтвердився. COVID-19 не знайшли у жінки, яку вважали «нульовим» пацієнтом, з якого нібито почалося зараження всього міста.

9 квітня аналізи «підозрюваної», які були зроблені в дніпровській міськлікарні № 21, показали негативний результат. 11 квітня жінку виписали, вручивши документи – виписку зі стаціонару з негативними аналізами на COVID-19.

– Я припускаю, що, швидше за все, спочатку тест показав неправильний результат, – розповіла жінка журналістам. – Перший тест робився в Новомосковську. Підвищеної температури у мене не було. Сьогодні прийшли і сказали, що результат негативний, і я можу йти додому. Це вже другий негативний результат. Я дочекалася, щоб лікарі мені видали офіційні документи, які підтверджують, що у мене коронавируса немає.

Чи не підтвердився діагноз COVID-19 і у мешканки Першотравенська, яка здавала квартиру жінці з Новомосковська.

– До мене приходили, брали аналізи на коронавірус, але нічого не виявили, – розповіла пресі тьотя Катя. – квартиронаймачка звідси здорова поїхала, і я здорова, добре себе почуваю.

11 квітня також отримали негативну відповідь на коронавірус п’ятеро жителів Тернівки, які відвідували Біблійну школу «Нове покоління».

Що стосується інших слухачів Біблійної школи, які знаходяться на самоізоляції в гуртожитку церкви «Нове покоління» в Першотравенську, то у них біологічний матеріал для ПРЦ аналізу зібрали в Першотравенську ще 5 квітня і відправили в Дніпро. 8 квітня людей відправили на самоізоляцію. До цього дня результати аналізів їм не надали.

Однак, повідомляється, що у ізольованих людей температури, кашлю та інших симптомів захворювання немає.

Якщо у жінки з Новомосковська немає коронавируса, якщо його не знайшли у ізольованих слухачів біблійної школи в Першотравенську, то хто ж тоді «нульовий» пацієнт? І хто є винуватцем поширення захворювання?